Güven-Al , arac alırken yanılmayı zaman kaybını ve Araçlara değerinden fazla fiyat ödememeniz için kurulmuş bir ekspertiz otomotiv firmasıdır Araçların ekspertizi yapılırken aynı zamanda ön muayene işlemleri de gerçekleşmiş olur.
AutoExper, Konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlar ile her marka araca sorunsuz %100 doğrulukta ekspertiz hizmeti yapılmakta ve bu işlemler raporlar halinde müşterilerimize sunulmaktadır.
AutoExper, 1999 yılından beri otomotiv Sektöründe faaliyet göstermektedir. Tecrübemiz doğrultusunda Oto ekspertiz alanındaki perakende boşluğu 2009 yılında fark ederek ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerin hizmetine sunan tam teşekküllü Profesyonel bir kuruluştur. Yenimahallede açılan şubemizle Ankara’nın dört bir yanında kaliteli ve ucuz hizmet vermeyi hedefleyerek açtığımız şubelerimizle kaliteyi hissediceksiniz. Yenimahalle oto ekspertiz, Yenimahalle oto test, Yenimahalle computest ve Macun mahallesi oto ekspertiz kelimelerinde yine akla ilk gelen isim Güven-Al Oto Ekspertiz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

 adsiz
Vizyonumuz; Ankara ve tüm Türkiye’den bize gelen müşterimize alacakları araç ile ilgili ekspertiz hizmetleri alanında uygun fiyat ve kaliteli hizmet ilkesi ile hareket  ederek müşterilerimizin aklında hiç bir soru işareti bırakmadan memnuniyet ile merkezimizden ayrılmalarını sağlamaktadır.

Değerlerimiz
aasa
⦁ Yenilikleri daima takip ederek müşterilerimize en güncel testleri sunmak,
⦁ Tecrübelerimizi işimize aktarmak ve müşterilerimize kaliteli hizmet vermek,
⦁ Daima Kaliteli çözümleri, doğru fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmak,
⦁ Her testin detaylı raporunu tarafsız olarak hazırlamak ve sunmak,
⦁ Müşteri odaklı çalışarak, profesyonellik çerçevesinde, önceliğimiz değer katmak,
⦁ Kazancımızı, müşterilerimizin referansları ile ölçmektir.