fb_img_1463052291071-min

İnternet’te etrafımızda mutlaka ikinci el doktordan, bayandan, hemşireden satılık araç yazılarına denk gelmişizdir. Ve buda bizi baya bir aldandırmıştır. Fakat aracı aldığımızdan birkaç gün sonra arızalar gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Bu defa aldığımız aracın günün görmeden sanayi köşelerine bırakmaya başlamışsınız. Bazen öyle bir araç alırız ki almak için verdiğimiz para kadar masraf öderiz. Ve bu durum bizi bir hayli yıpratmaya yeterde artar bile. Artık böyle zorlanmanıza gerek kalmadan aracınızı Ankara Oto Ekspertiz’e teslim ederek, alıp almamaya karar verebilirsiniz.
Sistemli ve düzenli çalışması ile bilinen Ankara Oto Checkup aracınızı tüm testlerden geçirerek uzman ekibi tarafından incelemeye almaktadır. Ne zaman nasıl kaza yapıldığını bile söyleyebilen bu sistem satıcıların korkulu rüyası olmuştur. İtirazlar üst üste gelmeye başlamıştır.
Sizde Türkiye’nin neresinde olursanız olun aracınızı bir ekspertiz firmasına götürerek tüm işlemlerini yaptırabilir. Hangi parça eskimiş, hangisinin değişime ihtiyacı var kaç kilometre yapmış bunların hepsini aracınızı oto Checkup’a inceleterek öğrenebilirsiniz. Ankara Computest bu konuda size en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktadır.