Ankara Computest

Ankara computest her alanda olduğu gibi araçlarında hastalanması, yıpranması, bakım zamanı bulunmaktadır. Oto ekspertiz bu bakımlar için araçta bulunan kusurları ortaya çıkarmak için kurulmuş bir yöntemdir. İkinci el araçların ustaların teknik cihaz ve ekipmanlar ile araçları detaylı bir şekilde inceleyerek görüş bildirmeleridir.
Bu ekspertiz firmalarından birisi olan Ankara Oto Ekspertiz randevu ile çalışmakta aracınızı teslim alarak geçmişte yaşanan kazalardan, değişen parçalardan, yakın zamanda masraf çıkartabilecek parçaların kontrolünü sağlamaktadır. Size rapor olarak sunmaktadır.
Teslim ettiğiniz aracınızın durumu hakkında telefonla iletişime geçerek internetten takibini sağlaya bileceğiniz bir sitem oluşturan Ankara Oto Checkup aracınızı çeşitli makinalarla işlemlere tabi tutmaktadır. Aracınızın tüm parçalarını işleme tabi tutmaktadır. Şeffaf ve tarafsız olan bu firma tamamen müşteri odaklı olarak çalışmaktadır.
Tüm bu yapılan incelemeler sonrası son kontrollerini gerçekleştirmek için son testlere tabi tutan Ankara Computest size yazılı olarak belgeler vermektedir. Bu belgeler ile alacağınız aracı alıp almamak tamamen sizin kararınızdır. Çevrenizde de ikinci el araç almayı düşünüp bir türlü temiz arabaya denk gelemeyen kişiler mutlaka ekspertiz firmalarına uğramaları gerekmektedir.